HYPRO

◄ ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU

 

 

 

Hypro EU Limited je předním výrobcem trysek a souvisejících komponentů pro průmyslové a zemědělské stříkání. Společnost byla založena v roce 1954 jako Lurmark. Na export jde více než 50% naších výrobků a to  prostřednictvím sítě nezávislých agentů a distributorů. Hlavním těžištěm společnosti Hypro je výroba průmyslových trysek a čerpadel pro průmysl i zemědělství.

Hypro má vynikající výsledky ve spolupráci se svými zákazníky, se kterými se podílí na vývoji speciálních trysek  s cílem plnit jejich specifické a často jedinečné požadavky. vyráběna v široké škále materiálů od plastů na kovy a exotických slitin. Mezi další aplikace, jsou naše výrobky používány pro, vypařováním chlazení, prachu potlačení, barva předčištění, plyn drhnutí pro ochranu životního prostředí a postřik.

Stejně jako na vynikajících vztaích se zákazníky, Hypro EU Limited tvrdě pracuje na podpoře týmové spolupráce mezi jeho zaměstnanci a vytvoření pracovního prostředí, které pomáhá zaměstnancům plně realizovat jejich potenciál. Mnoho z našich zaměstnanců pracuje pro Hypro EU Limited déle než 10 let, zatímco někteří z našich učňů jsou teprve na začátku své kariéry ve strojírenství u Hypro EU Limited. Jsme přesvědčeni, že kvalifikovaná pracovní síla a loajální je zásadní pro zajištění úspěchu podniku.

Od roku 1999, Hypro EU je stoprocentní dceřinou společností Hypro, přední výrobce čerpadel se sídlem v Minnesotě, USA. Společně Hypro EU a Hypro mají více než 100 let zkušeností v manipulaci s kapalinami a nyní můžeme nabídnout  jednu společnost, která Vám dodá trysky, čerpadla,komponenty pro postřikovače  jako jsou držáky trysek, filtry a ventily a  veškeré příslušenství pro stříkání kapalin. Hypro je součástí vodního oddělení PENTAIR Inc . PENTAIR zaměstnává 15.000 lidí po celém světě ve všech oblastech průmyslové a domácí techniky kde se manipuluje s kapalinami a má globální příjmy o 3,4 miliardy dolar (2007).