Pneumatické mlžící trysky

◄ ZPĚT

 

Velmi jemné kapičky jsou produkovány jednoduchým splynutím proudu vzduchu a proudu kapaliny. 2 základní druhy míchání: Vnitřní (proudy se střetávají uvnitř trysky a produkují velmi jemné kapičky) a Vnější (proudy se střetávají mimo trysku.Je to vhodnější pro rozprašování hustých kapalin)

Výběr těchto trysek je složitá záležitost, proto využijte našich zkušeností a kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné trysky.

Příklady použití:

  • Zvlhčování prostoru
  • Aplikace přísad
  • Potahování tablet
  • Vstřikování olejů za účelem promazání nebo konzervace

 

Video – tryska VCN v akci

pneumatické mlžící trysky Vapro

 

Vapro sérieje možno vybírat z 7 druhů podsérií. Výběr je prováděn na základě požadovaného rozprašovaného tvaru, velikosti kapének a potřebného tlaku kapaliny i vzduchu.

Možnost výběru z dvou druhů provedení těla trysky (krátká,dlouhá)

 

 

 

mlžící tryska

  Mlžící tryska – Malokapacitní mlžící tryska bez podpory vzduchu, která má mosazné tělo s nerezovým vnitřkem. Vyráběná v 5 velikostech od 2,76 l/hod až 14,58 l/hod

Vhodné pro –  zvlchčování vzduchu v průmyslových halách nebo v zemědělských chovech (slepičárny)

–   výrobu vodní mlhy

 

 

 

Pneumatická tryska AL30–  2-médiová tryska, která produkuje široký rozstřik s úhlem rozstřiku 70° a kruhovým průřezem rozstřikového obrazce. K misení proudu vzduchu a kapaliny dochází uvnitř trysky(vnitření mísení). Charakter rozstřiku lze regulovat změnou poměru tlaku vzduchu a kapaliny.

 

 

Charakteristika rozstřikového obrazce

Charakteristika rozstřikového obrazce AL30

 

Pneumatická tryska AL15–  2-médiová tryska s plochým průřezem K misení proudu vzduchu a kapaliny dochází mimo tělo  trysky (vnější mísení). Změnu charakteru rozstřiku může být měněna pouze korekcí proudu vzduchu bez změny průtoku kapaliny

 

Charakteristika rozstřikového obrazce AL15